O firmie

Szanowni Pastwo. 

Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę wyrobów przeznaczonych do wyposażenia sklepów branży odzieżowej, obuwniczej,przemysłowej i spożywczej.

Firma istnieje od 1997 roku. Podstawowym celem naszej firmy jest poznawanie i zaspokajanie potrzeb klientów, a celem niniejszego serwisu jest przedstawienie naszej firmy jako godnego partnera do współpracy.

Pragniemy zaznaczyć iż wszystkie nasze wyroby projektujemy biorąc pod uwagę indywidualne i niepowtarzalne potrzeby naszych Klienów. Posiadamy szeroki asortyment, który obejmuje stojaki, wieszaki, kosze, ekspozytory oraz systemy regałów ekspozycyjnych. Nasze wyroby wykonane są w oparciu o własne pomysły lub według wzorów naszych Klienów. Realizujemy zamówienia na duże serie stojaków jak i specjalne jednostkowe zamówienia. Wszystkie artykuły w naszej ofercie są pokrywane farbami proszkowymi lub chromowane. Naszymi odbiorcami są zarówno firmy w kraju jak i z zagranicy. Nasza oferta to również Namioty i Parasole Reklamowe – więcej na stronie www.namioty.expon.pl.

Swoją ofertę kierujemy do firm ceniących wysoką jakość wyrobów. 

Zapraszamy do współpracy